آخرین اخبار
دفتر آمار و اطلاعات جمعيتي و مهاجرت

بازدید رشيدي، مديرکل اسبق از دفتر آمار و اطلاعات جمعيتي و مهاجرت


شنبه سي ام بهمن ماه 1395، دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت میزبان ابراهيم رشيدي، از مديران سابق دفتر آمار و اطلاعات جمعيتي و مهاجرت بود. وي از خرداد ماه سال 1386 لغايت مرداد 1389 مديريت دفتر را بر عهده داشت.

با هدف تجليل از خدمات ایشان، نشستي با حضور کلیه کارکنان دفتر آمار و اطلاعات جمعيتي برگزار گرديد. در ابتدای این نشست، محمد باقر عباسی ضمن ابراز خوش وقتی از حضور مدیر کل اسبق دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی، به یادآوری گوشه­هایی از توفیقات سازمان در زمان تصدی ابراهیم رشیدی پرداخت.

در ادامه مدیر کل سابق از ديدار همکاران دفتر، ابراز خوشنودی نمود و گفت طول دوران خدمت در سازمان، سراسر تجربيات حرفه اي، اخلاقي و رفتاري ست که در دوران بازنشستگي بسياري از اين موارد مرور مي گردد و تنها با يادآوري تجربيات موفق و همدلي با همکاران در طول دوران خدمت موجبات خرسندي فراهم مي گردد. وی یادآوری کاستي ها و گاه ناملايمات را نیز در سالیان بازنشستگی موجب افسوس دانست.

ویتوصيه کرد با همکاري گروهي و همدلي، بهترين ساعات عمرکارکنان که در اداره صرف می­شود، به بهترين نحو و با بهره‌وري بالا همراه گردد.

ابراهیم رشیدی همچنین به بيان بخشي از خاطرات دوران خدمتي خود پرداخت.

در ادامه کارکنان دفتر ضمن ابراز خوش وقتی و نقل خاطرات خود از همکاری با مدیر کل اسبق دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت، خواستار استمرار حضور وی شدند.

ابراهیم رشیدی، دانش آموخته جمعیت شناسی دانشگاه تهران، پس از خدمت در ادارات کل ثبت احوال چند استان و نیز در ثبت احوال امورخارجه سازمان، سرانجام در مرداد ماه 1389 ، در سمت مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت بازنشسته شد.


گروه کاربری:          نسخه چاپی
تاریخ ثبت : ۱۳۹۵/۱۲/۱
کلمات کلیدی :
دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت,